Wystawa “NO.11”

Wystawa “NO.11” absolwentów i absolwentek Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2021/2022 w Społecznym Centrum Fotografii CHŁODNA 20  20 maja-10 czerwca 2023

Prezentowana wystawa składa się z 10 autorskich realizacji, które powstały pod opieką mentorek i mentorów: Agnieszki Rayss, Adama Pańczuka, Michała Łuczaka, Karoliny Gembary, Jana Brykczyńskiego i Rafała Milacha.

Kinga Szołtysek, Dominika Muszyńska, Hleb Burnasheu oraz Karol Toruński w różny formalnie sposób mierzą się z tematem własnej rodziny; Artur Pławski i Roman Koziel dokumentują miejsca poddawane przez człowieka nieustannym zmianom; Zofia Puszcz i Magdalena Klyta przyglądają się dzieciństwu i dorastaniu; Dorota Raczyńska rekonstruuje tajemnicze zjawiska związane z Kręgami Kamiennymi; Katerina Kuzmitcheva wychodzi od przysłów z różnych kultur, by stawiać nam pytania o słabnące zaangażowanie społeczne. Wszystkie projekty powstały podczas Programu Mentorskiego Sputnik Photos 2021/2022.
Wydarzenie dofinansowane ze środków Miasta Stołecznego Kultury. Wspierają nas w nim także wolontariusze Europejskiego Korpusu Solidarności.